Jak się ma serce do biznesu?

Jak się ma serce do biznesu?

Serce i Biznes w jednym zdaniu...
To rzadkie zestawienie. Jednocześnie w ujęciu holistycznym odzwierciedla postawę, podejście do pracy i współpracy z zaangażowaniem, dzieląc się doświadczeniem i pasją ale i też  odpowiedzialnością. To też praca z przyjemnością i otwartością na człowieka. Jest jak łączenie biznesu z rodziną (partnerstwem), faktów z intuicją czy też mentoringu z coachingiem. To połączenie wpisane jest w specjalizację Partner i Coach Biznesów Rodzinnych™ - dedykowaną firmom rodzinnym.

Serce w Biznesie to uważność na potrzeby innych... 
Zwracając uwagę na to, co do nas przychodzi, jakie potrzeby mają bliscy, współpracownicy, klienci łatwiej jest na nie odpowiedzieć. To właśnie znajduje odzwierciedlenie w nazwie projektu.  Wkładać w biznes serce. Mieć serce do biznesu. Zarządzać z sercem... czyli "twardo w sprawie, miękko do ludzi".

Serce w Biznesie to coś więcej, niż projekt, to idea…  
Jeśli wkładasz serce w to, co robisz, w relacje jakie budujesz, dbasz o ludzi, tworzysz z pasją i radością dzielenia się z innymi, wtedy budujesz coś więcej niż firmę… Budujesz relacje z ludźmi, którzy chcą Ci w tym towarzyszyć, którzy chcą z Tobą współpracować i dla których to, co robią i to, co robisz Ty, ma sens.


 Serdeczności moc :-)

podpis-coachpng